Hakkımızda

Sektörde 2006 yılından beri faaliyet gösteren EVS Mimarlık ve Yıldız Grup Mühendislik firmalarının güçlerini birleştirmesiyle, 2013 yılında kurulan Evs Yıldız Grup İnşaat Taahhüt Limited Şirketi kısa zamanda Aydında öncü firmalardan biri haline gelmiştir. Seçkin konut projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak, insanların içinde kendini mutlu huzurlu ve güvenli hissedecekleri mekanlar inşaa etmeyi hedeflemiş bir firmadır.

evren
Evren ÜNSAL
İnşaat Mühendisi / Kurucu

1981 yılında Aydın'da doğdu. 2004 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2006 yılına kadar çeşitli şantiyelerde aktif olarak yer aldı. 2006 yılından günümüze kadar kurduğu firmalarda proje ve uygulama hizmetlerini sürdürmektedir.

2a
Fatih YILDIZ
Makina Mühendisi / Kurucu

1981 yılında Diyarbakır'da doğdu. 2004 yılında Dumlupınar Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Aynı zamanda 2015 yılı Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunudur. Günümüze kadar Proje Mühendisliği ve insaat proje uygulamaları alanında bir çok projede yer almıştır. İyi bir Galatasaraylı olup evli ve bir çocuk babasıdır.